News

WHEN.in.MAINE „Ditched”

o już dziesiąty singiel WHEN.in.MAINE w zaledwie 3 miesiące!

„Ditched” to klasyczny hard rockowy utwór. Tekst opowiada o braku poczucia sensu w ciągnięciu relacji, która nie ma perspektyw. Czasem trzeba powiedzieć dość i pójść własną drogą.

Miks i mastering wykonał w studiu Osso w Gdańsku – Dawid Gorgolewski. Teledysk promujący singiel, został nakręcony w Polsce i Stanach Zjednoczonych, z udziałem jednego z przyjaciół wokalisty i gitarzysty zespołu.

Singiel Ditched na Spotify

WHEN.in.MAINE to projekt muzyczny stworzony przez dwóch członków nieistniejącego już gdańskiego zespołu Snakedoctors.

Zespół zakończył pracę nad pierwszą płytą i pracuje już nad kolejną. Materiał na płytę nagrany został z Darryllem Nutt’em amerykańskim perkusistą, który pracował z członkami znanych zespołów i znanymi twórcami (m.in. AC/DC czy Goo Goo Dolls).

WHEN.in.MAINE grają hard rock’a z delikatnym ukłonem w stronę new metalu. Ten kierunek definiowała już ostatnia płyta Snakedoctors “Waiting”.

Niewątpliwy atut zespołu to melodyjność jak i przebojowość utworów. 

Ponieważ za całość produkcji jak i warstwę muzyczną i tekstową odpowiada lider Wojciech Wypych, możecie być pewni że klimat nagrania to When.In.Maine!

Wydawcą i współproducent płyty jest Case Studio z Aleksandrowa Łódzkiego, które od lat współpracuje z liderem formacji When.In.Maine. Mają na kocie 5 pełnych albumów (Snakedoctors) i kilkadziesiąt singli zarówno ze Snakedoctors jak i When.In.Maine.

Muzyka zespołu WHEN.in.MAINE dostępna jest na wszystkich platformach cyfrowych oraz na You Tube.

Strona oficjalna: When.In.Maine