O programie 'Strefa Mocnych Dźwięków’

Audycja zatytułowana 'Strefa Mocnych Dźwięków’ w każdą środę o godzinie 20:00 w Radio Tczew.

Będziemy prezentować muzykę oficjalnie wydaną, zarówno młodych, startujących zespołów ale również tych którzy już osiągnęli sporo w branży muzycznej.

Cykliczne wywiady z muzykami, relacje z koncertów i bardzo dużo muzyki w kategorii: rock, hard, heavy, black, death, punk.

Zapraszamy do obserwowania strony Radio Tczew gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje oraz podcasty audycji prezentowanych w ramach 'Strefy Mocnych Dźwięków’

Tu można słuchać internetowo:
https://omikron.tczew.net.pl:8443/live
Zapraszamy do kontaktu!


Kilka słów o prowadzącym audycję:

Sławomir Papis, gitarzysta, kompozytor, lider zespołu Internal Quiet.
Realizator dźwięku, zajmuje się miksem i masteringiem w Case Studio w Aleksandrowie Łódzkim.
Producent muzyczny, muzyk sesyjny. Od ponad 10 lat współpracuje między innymi przy festiwalu Summer Dying Loud który corocznie odbywa się w Aleksandrowie Łódzkim.

Przez lata współpracy przewinęło się mnóstwo wspaniałych Artystów z którymi współpracował podczas organizacji koncertów, między innymi:

Candlemass, TiamaT, Night Demon (tu również realizacja miksu i masteringu koncertu Summer Dying Loud 2022), My Dying Bride, Coroner, Me And That Man, Azarath i The Stubs (tu również realizacja miksu i masteringu koncertu Summer Dying Loud 2021).

W wydawnictwie Case Studio powstało już kilkaset płyt i singli, ciągle rodzą się nowe muzyczne krążki. Od lat związany z zespołem Fatum, z którym od 2002 roku współpracuje i wydaje muzykę, przy płycie „Demon” zajął się również remasterem całości albumu.

W 2021 roku nakładem Case Studio ukazała się Ep’ „Chcę Uciec Stąd” zespołu Fatum, zapowiadająca pełny album.

Od 2011 roku w tym aleksandrowskim studio powstało ponad 100 albumów i niezliczona ilość singli.

W roku 2017 współpracował z Markiem Sołtysiakiem przy audycji „Opolski Tygiel” w Radio Opole. To pięciogodzinna audycja na żywo z mnóstwem muzyki i wywiadów, nie tylko muzycznych.

Z Radiem Tczew związany od 2016 roku, kiedy to rozgłośnia objęła patronatem medialnym trasę koncertową Internal Quiet i Turbo.

Od 2022 roku, a dokładnie od 20 lipca kiedy to w eter poleciały pierwsze dźwięki audycji Strefa Mocnych Dźwięków.

Muzyka która otwiera audycję to również kompozycja Sławka, nagrana i wyprodukowana przez Case Studio, zatytułowana „Strong Sound Zone”.

Nadajemy w każdą środę w Radio Tczew na 100.8 FM oraz w internecie, od godziny 20:00 do 22:00.

Sławek zajmuje się nie tylko produkcją muzyczną i wydawnictwem Case Studio, w zakres jego zajęć wchodzi również 'booking’ koncertów oraz promocja wydawnicza (muzyka), promocja muzyczna przy współpracy z YouTube (Wideo). Kampanie ADS Google również ma w jednym palcu.

Poza tym zajmuje się patronatami nad pojedynczymi koncertami jak i całymi trasami koncertowymi.

Często zdarza się że Sławek zapowiada koncerty i festiwale w różnych częściach naszego kraju.

Zapraszamy do kontaktu. Przysyłajcie nam swoją muzykę, specjalny formularz kontaktowy ułatwi Wam sprawę, możecie bezpośrednio przesyłać muzykę do naszej audycji, wystarczy użyć zakładki „Zgłoszenie Do Programu”.

Zapraszamy!