News,  Patronaty Medialne

12-04-2024 Druides+Super Potwór+Coldfish

1. Super Potwór to zespół który powstał w 2011 roku w Rumi. Członkowie kapeli szukając swojej „szufladki” od początku wiedzieli że ma być to punkrock. Ma być szybko, melodyjnie i z przytupem. Z dużą ilością chórów i solówek gitarowych.

2. Coldfish to historia trójmiejskiego zespołu rockowego która sięga co najmniej dwudziestu lat wstecz. Powstała z połączenia doświadczenia i talentu muzyków, którzy wcześniej byli częścią innych znanych zespołów sceny rockowej, takich jak Antidotum, Snails czy Pozamiatane. Mieszanka ta dała początek unikalnemu brzmieniu, łączącemu emocje rocka alternatywnego, agresję grungu oraz punkową energię. Co wyróżnia ten zespół, to różnorodność wiekowa jego członków. Muzycy reprezentują różne pokolenia, co przyczynia się do bogactwa i różnorodności w ich twórczości. To także dowód na to, że pasja do muzyki nie zna granic wiekowych. Obecnie zespół znajduje się w trakcie nagrywania swojej pierwszej płyty, kontynuując twórczą podróż w świecie rocka. Ich muzyka to dynamiczny rock alternatywny, nasycony inspiracjami grunge, co sprawia, że brzmią świeżo i oryginalnie.

3. DRUIDES to dawka Progresywnego Punku, Grungue i Hard Rocka w jednym, co daję nam mieszankę którą nazywamy żartobliwie Basemet Pop. Co niektórzy nazywają nas Szamanami post gruntu’e i hard rocka z metalowym zacięciem co nosi w sobie trochę prawdy, ponieważ na żywo wypadamy niezwykle surowo i ekspresyjnie z gęstą hipnotyzującą lekko pijaną gitarą i mocnym czystym wokalem. Na koncie mamy jedną płytę długo grającą „Prius”

Wydarzenie: 12-04-2024 Druides+Super Potwór+Coldfish

Możliwość komentowania 12-04-2024 Druides+Super Potwór+Coldfish została wyłączona